Суд може визнати недійсними зразки ДНК з автомобіля Димінського

Сьогодні відповідний позов адвоката Андрія Борща, охоронця, який взяв на себе провину за смертельну ДТП, розгляне Печерський суд Києва
   Єлизавета Чип   1359  

Фото: detector.media

Зразки ДНК, які фігурують у справі смертельної аварії за участі кортежу Петра Димінського, можуть визнати нечинними. Про це у Facebook повідомив Степан Мацевко – брат загиблої Наталії Тріли: «(…) представники керівництва силових структур кричали вголос що взято біологічні зразки з подушки безпеки Мерседеса Димінського, є вже результати експертизи ДНК, зразки ці однієї особи і це точно не Борща. Пройшло вже більше трьох місяців…».

Проте результати ДНК-експертизи досі не оприлюднені, а потерпілу сторону, попри численні клопотання та звернення, навіть не інформують щодо проведення слідчих дій.

Степан Мацевко наголошує, що сторона Димінського увімкнула усі можливі важелі впливу, аби направити справу у потрібне їй русло: «Почали з Печерського районного суду у м. Києві. Суддя Писанець А.В. спочатку швиденько задовольнив позов адвоката Віктора Василюка про зміну місця проведення експертизи ДНК з Києва в Одесу. Цей самий суддя Писанець знову буде розглядати їхній позов про визнання отриманих біологічних зразків ДНК нечинними (…). Невже в Печерському районному суді м. Києва немає більше суддів? Чи може Голові Печерського суду завезли важку «валізу», щоб справу вів «їхній» суддя?»

Окрім того, сторона підозрюваного залучила до захисту «важку артилерію». На допомогу адвокатам-екс-військовим прокурорам Миколі Лисому та Владиславу Матяшуку, «виписали» мастодонта адвокатської справи Віктора Василюка.

Читайте також Захисниками Димінського та Борща у справі про смертельну ДТП виявилися люстровані військові прокурори

Віктор Василюк. Фото: facebook.com

Віктор Василюк є членом Європейської партії України, яку очолює народний депутат IV-VII скликань Микола Катеринчук. Обидва партійці – адвокати столичної компанії «Катеринчук, Моор і партнери».

За плечима Віктора Василюка не одна гучна справа. Наприклад, він захищав інтереси Тетяни Суровіцької, матері по-звірячому вбитої Оксани Макар. У 2012 троє хлопців зґвалтували й намагалися живцем спалити 18-річну дівчину. Тоді Василюк домігся максимальних вироків для вбивць. Сьогодні ж адвокат на стороні підозрюваного.

Нещодавно у Facebook Василюк заявив про тиск на Андрія Борща: «Керівник слідчої групи Соцький приїхав до Львова і особисто тиснув на Борща вимагаючи від нього відмовитись від своїх показів, погрожуючи перекваліфікацією на умисне вбивство. При цьому згадуючи телеканал «ЗІК», який йому не допоможе». Василюк вважає, що справа «політично вмотивована» і її штучно затягують аби «віджати канал».

Політичний колір, яким сторона бізнесмена намагається зафарбувати справу, брат загиблої у ДТП вважає нісенітницею: «Пане Василюк, виходить що моя сестра все спланувала, спеціально під’їхала під авто Димінського, загинула. І це все для того, щоб у нього забрали ЗІК? Не стидно? Микола Катеринчук, а Вам як в заступниках тримати такого брехуна? Чи можливо Ви думаєте що за рахунок його брехні зросте рейтинг Вашої партії?» Разом із тим Степан Мацевко дивується, що всі адвокати Андрія Борща чомусь не захищають, а доводять винуватість свого підзахисного.

Читайте також Від слідчого ізолятора до комендантської години: Борщ може повернутися до роботи в охоронній фірмі