Призначено керівника Львівського рибоохоронного патруля

Його випробувальний термін – два місяці
     737  

23.11.2017 Держрибагентство, відповідно до рішення Львівського апеляційно-адміністративного суду №876/10404/16 від 27.03.2017, призначило на посаду керівника Управління Держрибагентства у Львівській області Кравця Л. М. Випробувальний строк, встановлений для кандидата, – 2 місяці. Відомство зобов’язало новопризначеного керівника максимально швидко й ефективно розпочати процес реформування галузі в регіоні, знайти компроміс із громадськістю та облдержадміністрацією. Про це інформує прес-служба Держрибагентства.

У Держрибагентстві наголосили, що за цей час керівник має налагодити роботу структури, запустити процес реформування галузі в регіоні та створення рибоохоронного патруля. Якщо протягом цього періоду йому не вдасться розпочати ефективну роботу управління, знайти порозуміння із представниками громадськості та органами влади, він випробувальний термін не пройде, і конкурс буде оголошено повторно.

Держрибагентство просить громадськість із розумінням поставитися до ситуації та сприяти у реформуванні галузі в регіоні.

Нагадаємо, конкурс на керівника Управління Держрибагентства у Львівській області було оголошено 22.01.2016. Було проведено конкурсний відбір, переможцем якого обрано Кравця Л.М. 09.09.2016 р. Кравець звернувся до  Львівського окружного адміністративного суду з позовом про призначення його на посаду керівника, проте суд відмовив йому у задоволенні позову. Після цього Кравець Л.М. звернувся до Львівського апеляційного адміністративного суду з аналогічним зверненням, 27.03.2017 суд підтримав його позов та зобов’язав відомство призначити обраного кандидата на посаду. Держрибагентством було надіслано відповідну кандидатуру на погодження до органів влади. Проте Львівська обласна адміністрація відмовила у погодженні призначення. У зв’язку з непризначенням на посаду кандидата, 25.04.2017 р. на Держрибагентство було відкрито виконавче провадження, яким було зобов’язано виконати рішення Львівського апеляційного адміністративного суду та призначити обраного кандидата на посаду.