Держаудит заперечила причетність депутата до перевірки «Львівспецкомунтранс»  

Західний офіс Держаудитслужби провів ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності ЛКП ТФ «Львівспецкомунтранс» за власною ініціативою
     554  

Перевірка відбулась відповідно до плану проведення заходів державного фінансового контролю офісу на ІІ квартал 2017 року, який затвердили в березні цього року. Про це повідомили у прес-службі установи.

«Під час ревізії виявилось, що фінансовий стан підприємства потребує глибшого аналізу та дещо іншого фінансово-аналітичного інструментарію, тому керівництво Західного офісу прийняло рішення провести державний фінансовий аудит діяльності підприємства, який і було здійснено в ІІІ кварталі 2017 року», –

Нагадаємо, раніше прес-служба партії УКРОП розповсюдила інформацію, що у відповідь на звернення голови фракції УКРОП у Львівський міській раді Ігоря Телішевського Західний офіс Держаудитслужби провів аудит та підтвердив факт розкрадання коштів. У документі йдеться про «сміттєві» зловживання ЛКП ТФ «Львівспецкомунтранс» на суму 47 мільйонів 887 тисяч гривень, факти фінансових порушень та нецільове використання коштів підприємством на вивіз твердих побутових відходів за період 1.01.2014 по 31.05. 2017 року.

«Пан Телішевський звертався до Західного офісу Держаудитслужби лише 13.11. 2017 р. з приводу отримання копій акта ревізії, аудиторського звіту та низки інших документів, що стосувалися результатів ревізії ЛКП ТФ «Львівспецкомунтранс». Таким чином, він не був і не є ініціатором цих контрольних заходів», – роз’яснили у Держаудитслужбі.

В установі також роз’яснюють, що Державна аудиторська служба України та Західний офіс Держаудитслужби як її структурний підрозділ не проводять ревізій, перевірок чи інших контрольних заходів на вимогу, за наполяганням чи з іншої волі будь-яких політичних партій, об’єднань чи громадських організацій.