У Львові знизилася захворюваність на ГРВІ

Зараз у лікарні перебуває 33 людини, більшість із них – діти до 18 років
     701  

Фото: alnews.com.ua

Результати моніторингу цього тижня потішили – за останній тиждень захворіло 3778 осіб. А це менше, ніж за попередні.

«Тенденція за останній тиждень з’явилася до зниження. Якщо передтиждень захворюваність наростала, то минулого тижня – стабілізувалась і вже цього тижня на 3% знизилася. Станом на сьогодні, госпіталізовано 33 особи з діагнозом «гострі респіраторні інфекції». Більшість – це діти до 18 років. При дослідженні матеріалу від захворілих не виявлено збудників вірусу гриппу», – розповіла повідомила завідувач Львівського міського відділу «Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України» Галина Михальчук.

Вона нагадала, що зараз в аптеках міста є 4 вакцини проти грипу – Франції, Нідерландів, Китаю та Кореї.

Однак, крім цього, не варто забувати про профілактичні засоби.

«Сьогодні дуже активно треба нагадувати львів’янам і не тільки, усім мешканцям, про те, що профілактичні заходи дуже важливі! Тобто ноги мають бути в теплі, одягатися треба тепло. При перших симптомах захворювання треба починати лікування. Не водити дітей в організовані колективи, якщо ваша дитина хвора, тому що вона наражає на небезпеку інших дітей», – зазначив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

До речі, львівські медики запевняють, що готові до епідемії грипу, проте коли вона буде і чи буде взагалі, передбачити неможливо.

«Маємо недоторканий запас ліків, а також 2000 додаткових ліжкомісць на випадок сильного збільшення пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування», – розповіла керівник департаменту охорони здоровя Львівської ОДА Ірина Микичак.