Двом львівським автостанціям заборонили приймати пасажирів

«Укртрансбезпека» анулювала свідоцтва про атестацію для АС №3 і АС «Західна»
     11693  

http://portal.lviv.ua

Таку інформацію оприлюднив львівський перевізник ТзОВ “Фіакр-Львів”. Напередодні компанія звернулася до «Укртрансбезпеки» з листом. Йшлося про те, що деякі львівські автостанції не відповідають вимогам.

Відтак, «Фіакр» отримав відповідь – на підставі протоколів обстеження автостанцій для АС №3, що на вулиці С. Петлюри і АС «Західна», що на вулиці Городоцькій, свідоцтва про атестацію є недійсними.

«Також завтра ми звернемося до Укртрансбезпеки й місцевих органів влади за роз’ясненням: як далі діяти перевізникам, які вимушені їздити на необлаштовані автостанції», – наголошує перевізник.

Пояснюють також, що лист в «Укртрансбезпеку» надіслали для того, щоб захистити інтереси і права своїх пасажирів, які змушені користуватися незручними автостанціями.

Окрім цього «Укртрансбезпека» отримала запит щодо стану цих автостанцій і від народного депутата Ярослава Дубневича.

«Після того, як міська рада перенесла кінцеві зупинки з площі Двірцевої на автостанцію «Західну», люди скаржаться на умови на цій автостанції. І я зреагував надіславши відповідні депутатські запити, щоб «Укртрансбезпека» перевірила умови в яких людям доводиться чекати приміський транспорт. Після чого на обох автостанціях провели перевірки і бачимо, що слова людей підтвердилися», – розповів Ярослав Дубневич

Нагадаємо, АС «Західна» почала працювати минулого року. Тут із площі Двірцевої біля Головного вокзалу перенесли низку приміських маршрутів.