Десять песиків, які чекають на своїх господарів у ЛКП «Лев»

У сіру холодну осінь іноді важко вставати з ліжка, радіти, коли у Львові немає сонця, і знаходити мотивацію виходити на вулицю
     2822  

Але ми маємо чудових сонячних мотиваторів, з якими не холодно навіть взимку! Вірні, віддані, дуже милі і красиві, теплі та справжні – такі чотирилапі друзі чекають на вас в ЛКП «Лев».

Тесса. Молоденька собачка, чорнява красуня. Енергійна, гавкуча, дружня до дітей. Стане вам відданим другом та добрим охоронцем.

Аврора. Молода шоколадна красуня. Чудово ладнає з дітьми, може жити у квартирі. Чемна, добре ходить на повідку та здібна до навчання.

Долорес. Молода метис вівчарки. Енергійна, гавкуча, соціалізована, добре піддається навчанню та вміє гуляти на повідку.

Фоксі. Енергійна красуня. Наразі трішки налякана, але любить спілкуватися з людьми, тож швидко адаптується. Чемно гуляє на повідку.

Руд. Дуже виважений та спокійний, чемний собака. Соціалізований та вірний охоронець і друг.

Пенні. Маленька ніжність. Вона розміром з кота, тому чекає на прилаштування у квартиру. Охайна, довірлива, добра і дуже любить людське товариство.

Джейк. Неймовірно зворушливий метис німецької вівчарки. Справжній красень, хоча поки що трішки лякливий. Але при постійному контакті з людиною стане чудовим охоронцем та відданим другом.

Дера. Наші ловці забрали її біля аеропорту. Проте опікуни, що опікуються безпритульними собаками в тому районі, ніколи її там не бачили. Спочатку Дера була наляканою та розгубленою, та за час перебування в ЛКП «Лев» відновила довіру до людей, добре гуляє на повідку. Шукай найкращі руки!

Моніка. Молода зворушлива красуня. Віддана собака, що стане для вас чудовим охоронцем та другом.

Монна продовжує чекати на свою родину. Виважена, мудра, мила і дуже красива.

Фото: Катя Акварельная

Нагадуємо, познайомитися з песиками можна в ЛКП «Лев» у Львові на вул. Промисловій, 56. ЛКП «Лев» працює щодня без вихідних з 08:00 до 20:00.

Ще більше собак та котів на прилаштування за посиланням: lkplev.com/site/take-care