Арена «Львів» за 2017 рік «нажила» 600 тис. грн збитків

До кінця року керівництво стадіону має представити концепцію, як використовувати об’єкт у майбутньому
     1563  

https://uk.wikipedia.org

За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, «Арена Львів» має борги ще перед підрядниками, які її будували.

«Арена має ще неоплачений борг перед підрядниками за 2012 рік. Це більш ніж 70 млн грн», – зауважив Володимир Гірняк.

За 9 місяців цього року збитки стадіону становлять понад 600 тис. грн.

В облраді кажуть, допомогти арені можуть. Але лише якщо отримають відповідну аргументацію. При цьому Володимир Гірняк зазначив, що тільки завдяки виділенню грошей ситуація не зміниться: «Це безумовно спортивний об’єкт, який повинен мати певне соціальне навантаження. Але він розташований у полі, відірваний від міського середовища. Тому ми попросили керівництво «Арени» намалювати концепцію, як комплекс мав би працювати далі. Ми повинні цю проблему зрозуміти, оцінити і прийняти рішення».

Додамо, що стадіон «Арена Львів» працює у Львові з 2012 року. Його будівництво коштувало державі понад 2,6 млрд гривень. Це один із трьох найдорожчих стадіонів України, а за величиною він – на четвертому місці.

Протягом минулих років спортивна арена була домашнім полем, зокрема, для ФК «Шахтар» та «Карпати». Цьогоріч тут в основному грають «Верес» і «Зоря». Також на стадіоні проводять корпоративні заходи. Однак усі ці події не покривають затрат на обслуговування «Арени Львів».