Завтра на Lviv Business Start Up Lab студенти презентуватимуть свої стартап-проекти

Сьогодні у Львові стартували Lviv Startup Days
     921  

Lviv Business Start Up Lab – це два дні, насичені мотиваційними виступами, лекціями та презентаціями, корисними для тих, хто розпочав чи планує розпочати інноваційний бізнес. У межах Днів завтра, 21 листопада, відбудеться презентація студентських бізнес-стартап проектів і їх представлення потенційним інвесторам, над якими молодь працювала в рамках проекту Lviv Business Start Up Lab.

«Сьогодні насправді весь світ змагається і шукає людей. З точки зору бізнесу, сьогодні є величезний майданчик, де можна побачити активних молодих людей, за яких треба змагатися, адже у них є найбільша додана вартість. Жодні стіни, жодні гарні будівлі, жодні написані проекти не мають змісту, якщо за ними не стоять конкретні люди. У межах Lviv Business Start Up Lab ми можемо побачити десятки класних людей, які вже завтра будуть творити історію міста», – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Як розповів декан економічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Ростислав Михайлишин, економічний факультет ЛНУ цього року у співпраці з Львівською міською радою та інвестиційно-девелоперською компанією «Avalon» реалізують проект «Lviv Business Start Up Lab». Цей проект складається з кількох етапів:

на першому були сформовані студентські команди, які прослухали низку  лекцій фахівців-теоретиків і практиків з приводу розроблення стартап бізнес-проектів, пошуку їх фінансування, економічного обґрунтування цих проектів;

на другому етапі студенти були у пошуку своїх бізнес-ідей і оформлення відповідних бізнес-стартап проектів;

третій і завершальний етап відбудеться 21 листопада – це презентація студентських бізнес-стартап проектів і їх представлення потенційним інвесторам.

«Молодь – це інновації, свіжий погляд на сьогодення та креативні ідеї на майбутнє. Студенти на базі отриманих теоретичних і практичних знань подають на конкурс свої креативні ідеї у формі стартап-проектів. Переможці отримають фінансову підтримку для реалізації проектів», – додала ментор «Lviv Business Start Up Lab» Марта Герус.

Докладну інформацію про Lviv Startup Days можна знайти на сторінці події у Facebook.