У Львові вже вдесяте пройде жіночий фестиваль «Аніма»

Цікаві спікери та надихаючі семінари, виставки-ярмарки з виробами ручної роботи, крута вечірка в останній день фестивалю, – це не весь перелік того, що зможуть побачити відвідувачки заходу
     1246  

25 листопада у Львові уже вдесяте відбудеться Ювілейний Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма». На фестивалі діятимуть 5 різнотематичних майданчиків, а також дитячий простір, тому можна вільно відвідати захід і з дітками. Буде нагода завітати і до психологічної порадні від центру психології, психотерапії та особистісного розвитку.

Особливістю цьогорічного фестивалю є його благодійна складова. Адже 10% вартості усіх проданих квитків будуть спрямовані на закупівлю необхідних речей і продуктів для Роздільського дитячого будинку у Львівській області. «У Роздільському дитячому будинку-інтернаті виховуються 75 хлопчиків від 6 до 18 років, які мають певні відхилення у розвитку. Тут живуть дітки, які часом незрозумілі для інших, часом забуті суспільством та все ж по-дитячому щирі. Ми хочемо подарувати їм хоча б трішки уваги, турботи та піклування. Нехай казка від Святого Миколая завітає й до цих діток», – розповіла одна з організаторів фестивалю «Аніма» Наталя Кинчій.

Також на фестивалі буде наданий майданчик для виставки загадкового українського митця PVANTO. Упродовж двох днів фестивалю, в презентаційній залі, де проходитиме представлення спікерів, виставлятимуть унікальні Творіння Майстра Небесного Вогню, які він сам називав не картинами, а «ЦВЕТНОСТЯМИ».

Жіночий фестиваль «Аніма» – це майданчик, на якому цього року буде до 40 різнотематичних майстер-класів, семінарів, тренінгів по тематиці стосунків між чоловіком та жінкою, краси, іміджу, кар’єрного та особистісного розвитку жінки. Учасниці зможуть прослухати лекції відомих тренерів у сфері бізнесу (Людмила Калабуха), йоги (Кінзера Ірина), психологогії та сімейних стосунків (Давидовська Тетяна), фітнесу (Корнейчук Анна, Наталя Боруцька) та багато інших надихаючих лекторів.

На фестивалі діятимуть сектори:

  • – Взаємостосунки
  • – Розвиток та кар’єра
  • – Краса та здоров’я
  • – Життєввий стиль
  • – Трансформаційні ігри

Закінчиться фестиваль вечіркою у Fashion Club, де проводитимуть розігрування подарунків від партнерів, пригощання та виступи солістів студій танцю.

Докладна інформація – на сайті фестивалю anima.in.ua/lviv