Різдвяний ярмарок цього року стартує 8 грудня

Ярмарок працюватиме на проспекті Свободи і площі Ринок
     1483  

Сьогодні, 17 листопада, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради ухвалили рішення «Про організацію та проведення різдвяного ярмарку на просп. Свободи та пл. Ринок». Як зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, ярмарок триватиме з 8 грудня до 15 січня.

«Ми проводимо ярмарок уже вдев’яте, перед цим ми оголосили конкурс, на який подали тільки одну пропозицію. Пропоную проводити ярмарок з 8 грудня до 15 січня. Компанія, яка облаштовуватиме ярмарок, бере на себе зобов’язання змінити всю ілюмінацію на території ярмарку на просп. Свободи і на пл. Ринок, а також облаштувати ілюмінацію і прикраси для новорічної ялинки на просп. Свободи.

Сам ярмарок завжди виглядає акуратно, ми щоразу робимо обстеження, і якщо є якісь зауваження, то завжди є миттєва реакція підприємців», – зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

«Робоча група протягом останніх 1,5 місяця працювала над візуалізацією ярмарку і над тим, якою має бути ялинка», – додав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.