FM Галичина нагородило переможницю фотоконкурсу

До Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку файне радіо організовувало фотоконкурс «Мій день з Радіо FM Галичина»
     916  

Фото: Роман Бруцяк

Ще з кінця жовтня слухачі радіостанції надсилали свої фото про те, як вони слухають файне радіо. Спочатку працівники радіостанції обрали три найкреативніші світлини. А 16 листопада стало відоме ім’я переможця. Нею стала Людмила Гордій – мама трьох дітей, яка захоплюється велоспортом і пише власні вірші. Щоб мати час на велопробіги, вона вставала о 5 ранку, і в поїздках її супроводжувала музика від радіо FM Галичина.

Фото: Роман Бруцяк

«Я дуже-дуже рада, я щиро вам вдячна за цю перемогу, за цей надзвичайно класний подарунок, я дуже хвилювалась цілий ранок і, нарешті, я дочекалась. Дуже-дуже вам дякую, у мене надзвичайно приємний настрій», – не стримувала своїх емоцій переможниця фотоконкурсу Людмила Гордій. Вона отримала в подарунок ексклюзивний радіоприймач.

Фото: Роман Бруцяк

Бренд-менеджер радіостанції Тетяна Семяниста розповіла, що радіо FM Галичина отримало велику кількість цікавих, креативних і навіть несподіваних світлин: «У кожного з нас був свій фаворит, тож ми обирали голосуванням. Але радіо FM Галичина вирішило не залишити без уваги жодного із конкурсантів, вони отримають від нас пам’ятні подарунки».

Радіо FM Галичина окремо відзначило фото ще одного слухача – Сергія Вороніна. Його світлини в костюмі сірого вовка з приймачем у лісі отримало номінацію «За оригінальність». У прямому ефірі пан Сергій розповів, що є постійним слухачем радіостанції. А на участь у конкурсі та створення креативних фото надихнули його дружина та донька, які і підказали йому сюжет «Про сірого вовка в лісі». За оригінальність і креативність Сергію Вороніну та його дружині і доньці просто в студії вручили призи.

Фото: Роман Бруцяк

Сезон святкових подарунків на радіо FM Галичина не закінчується. Вже зовсім скоро стануть відомі переможці конкурсу дитячих малюнків «Пригоди зірки». З найцікавіших малюнків, які отримало радіо від найменших слухачів, буде створено книжку-розмальовку. Вона стане подарунком для дітей, які живуть на сході України, та діток, які перебувають на лікуванні в медичних закладах Львова та інших міст.

Слухайте файне радіо ФМ Галичина, долучайтесь до конкурсів, адже тут творять щастя!