«Львівелектротранс» замінить опори контактної мережі на проспекті Свободи

Усім власникам контактних підключень на цих опорах необхідно зголоситися на підприємство
     361  

Фото: прес-служба ЛМР

Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку з ремонтом контактної мережі тролейбусної лінії на просп. Свободи, від пам’ятника Тарасові Шевченку до вул. Городоцької (парна сторона), ЛКП «Львівелектротранс» просить упродовж місяця зголоситися усіх власників контактних підключень і кабельних мереж, які розміщено на опорах, що перебувають на балансі ЛКП «Львівелектротранс».

«Усіх власників діючих мереж просимо зголоситися у приймальню головного інженера ЛКП «Львівелектротранс» Володимира Коваліва за адресою вул. Сахарова, 2 (3-ій поверх) або за телефоном (032) 238 68 50 із понеділка до четверга, з 08.00 до 17.15, а в п’ятницю до 16.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00). Потрібно узгодити дії з відключення та демонтажу існуючих мереж із подальшим підключенням та розміщенням контактних мереж на нових опорах на договірній основі.

У разі, якщо власники кабельних мереж та підключень не зголосяться до 15 грудня, мережі демонтують силами служби енергогосподарства ЛКП «Львівелектротранс», – повідомив Іван Бондар, начальник відділу інформації та зав’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, наприкінці жовтня на проспекті Свободи опора, яка перебувала на обслуговуванні ЛКП «Львівелектротранс», упала на припарковану машину.