У музеї «Територія Терору» покажуть документальний фільм «Євромайдан. Чорновий монтаж»

Епізоди майбутніх фільмів про Євромайдан склалися в калейдоскоп революції
     761  

Музей «Територія Терору» та ГО «Патронус» запрошує всіх охочих переглянути стрічку «Євромайдан. Чорновий монтаж» від Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Автори стрічки звернулися до режисерів, що знімали український протест, і попросили їх надати найкращі кадри. Епізоди майбутніх фільмів про Євромайдан склалися у калейдоскоп революції, що не потребує коментарів.

«Ми пропонуємо до вашої уваги хроніку Революції Гідності – від перших виступів листопада 2013 року до розстрілів людей наприкінці лютого 2014 року. Проживіть з нами ці три місяці боротьби, відчуйте і побачте революцію очима авторів фільму», – запрошують організатори перегляду.

Тривалість фільму – одна година. Показ відбудеться 22 листопада о 18.30 у лекторії музею «Територія Терору» (просп. Чорновола 45 г) в рамках виїзного засідання кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA.

Вхід вільний.

Над фільмом працювали: режисери Володимир Тихий, Андрій Литвиненко, Катерина Горностай, Роман Бондарчук (режисер і продюсер), Юлія Гонтарук, Андрій Кісєльов, Роман Любий, Олександр Течинський, Олексій Солодунов, Дмитро Стойков, продюсери Дар’я Аверченко, Юлія Сердюкова, звукорежисер Борис Петер, композитор Антон Байбаков, Джим Тодд (субтитри), дизайнера Варвара Перекрест.

Після перегляду фільму заплановано обговорення побаченого між учасниками показу.