На Львівщині облаштують понад 200 нових освітлених пішохідних переходів

Про це сьогодні, 15 листопада, під час брифінгу повідомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло
 |    484  

«Львівська обласна державна адміністрація стала одним з п’яти переможців Проекту з безпеки дорожнього руху і, відповідно, з загального обсягу суми, яку отримало Міністерство інфраструктури на заходи з безпеки на дорогах. Зокрема, з 413 мільйонів гривень 120 отримає Львівська область», – розповів Роман Кокотайло.

Зазначимо, що це – кошти Секторальної підтримки Європейського Союзу.

«За ці кошти ми плануємо встановити 226 нових освітлених пішохідних переходів і тим самим практично завершимо освітлення на усіх автомобільних дорогах державного значення. Це буде 28 км освітлених автомобільних доріг, які є місцями концентрації дорожньо-транспортних пригод та аварійно ненебезпечними ділянками. Це буде майже 20 світлофорних об’єктів – перший пілотний проект на території України, де будуть реалізовані так звані «розумні» світлофори», – наголосив Роман Кокотайло.

Окрім того, він додав, що кількість дорожньо-транспортних пригод і травматизму на автомобільних дорогах області щороку зростає. Це і є сигналом для того, аби вживати більш інтенсивних та вагомих заходів для того, щоб зменшити цю ситуацію.

«Згідно зі статистикою, у 2016 році на пішохідних переходах, які ми освітлювали, значно знизилася кількість дорожньо-траспортного травматизму. І якщо торік це було 50 пішохідних переходів, то цього року – 150 на дорогах Львівської області», – зазначив Роман Кокотайло.