У вихідні обікрали школу «Дивосвіт»

Як повідомили у міському управлінні освіти, 11 листопада втретє за останній період сталося пограбування у школі «Дивосвіт», що на вул. Трильовського, 24
     1050  

З класу викрадено проектор і ноутбук. На місце викликано поліцію. У зв’язку зі схожими випадками в інших навчальних закладах, управління освіти Львівської міської ради реалізовує проект з оснащення навчальних закладів камерами відеоспостереження та охоронними кнопками. До кінця року таку систему мають встановити в 15 навчальних закладах.

«Учора втретє за останній час сталося пограбування у школі «Дивосвіт». Вкрали обладнання з одного і того ж кабінету. Викрадено ноутбук і проектор. Працівники школи відразу ж викликали на місце події поліцію. Клас, в якому здійснено пограбування, розміщений з тильної сторони школи», – розповіла Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

«Ми вже закупили камери відеоспостереження у 10 навчальних закладів. Також місто проплачує послугу за охоронну сигналізацію та охоронну кнопку. Зображення виведено на пульт оператора. Роботи зараз завершують у двох ДНЗ, розпочато у трьох школах і садочку. На кінець року плануємо такими системами охопити 15 навчальних закладів», – додала Зоряна Довганик.

Нагадаємо, минулого тижня невідомі обікрали школу на Левандівці. З навчального закладу вкрали телевізор.