Львівський електротранспорт у жовтні простояв 110 годин через некоректне паркування автівок і ДТП

ЛКП «Львівелектротранс» подає в суд на винуватців простоїв електротранспорту
     587  

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», у жовтні через несприятливі дорожні обставини, ДТП і неправильне паркування авто підприємство зафіксувало 110 годин простою у русі громадського електротранспорту.

Зокрема, зафіксовано 21 годину простою через неправильне паркування і 89 годин простою через ДТП.

«Адміністрація ЛКП «Львівелектротранс» звертається до водіїв міста з проханням не паркувати авто на шляхах курсування міських трамваїв та тролейбусів, бо, як бачимо із наведеної статистики, майже третина усіх випадків, що спровокували простій громадського транспорту, пов’язані саме з неналежно припаркованими автомобілями», – розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».

Як повідомили у ЛКП Львівелектротранс», з липня підприємство проводить щоденний і узагальнений місячний аналіз показників роботи підприємства. Аналіз засвідчив, що велику кількість годин простої електротранспорту спричинює неправильне паркування приватних авто і ДТП. З огляду на отримані результати, ЛКП «Львівелектротранс» з вересня розпочало практику подавання до суду заяв на провинників простоїв.

За словами Андрія Білого, радника міського голови Львова, сумарно простої громадського транспорту за 4 місяця (липень – жовтень) – понад 320 годин. Через це ЛКП «Львівелектротранс» зазнало прямих збитків на суму 1,6 млн. грн.