Львівські митники двічі за день запобігли вивезенню бурштину за кордон (фото)

Учора, 8 листопада, в Міжнародному аеропорту «Львів» у двох громадян працівники митниці вилучили 13 кг «сонячного каміння»
     714  

Під час митного контролю ручної поклажі громадян, що прямували до Стамбула (Туреччина), у працівників управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС виникли підозри щодо переміщення заборонених чи прихованих предметів. Тож під час поглибленого огляду сумок у двох громадян України, мешканців Львова, вони знайшли неорганічне оброблене та необроблене каміння жовто-коричневого кольору різних геометричних форм та розмірів.

Обоє подорожніх намагалися вивезти за межі митної території України смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор» по 6,5 кг коштовного каміння. Громадяни не надали жодних документів, що могли б підтверджувати вартість, місце придбання та походження виявленого у них товару.

Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено для експертного дослідження.