Благочинна акція «Миколай про тебе не забуде» розпочала набір волонтерів

МГО «Академія Української Молоді» розпочала набір волонтерів на благочинну акцію «Миколай про тебе не забуде!»
 |    1694  

Усіх охочих запрошують допомогти подарувати радість і віру в дива дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей у Львові, долучившись до благочинної акції «Миколай про тебе не забуде!» в ролі волонтерів.

Акцію для потребуючих дітей організовує МГО «Академія Української Молоді» спільно з навчальними закладами, не байдужими громадськими організаціями та спільнотами.

Щороку, вже 17 років поспіль, у Львові помічниками-волонтерами Святого Миколая стає близько 500 волонтерів (учнів старших класів, студентів львівських ВНЗ, молоді), вони збирають та пакують подарунки на Фабриці Святого Миколая, що цьогоріч працюватиме у Львові з 11 по 17 грудня, та розносять їх по домівках потребуючих дітей, що з нетерпінням чекають на посланців в червоних шапках, увечері 18 грудня.

Торік помічникам Святого Миколая вдалося рознести подарунки 2800 малюкам у Львові, до яких Чудотворцю з певних причин було складно самостійно знайти дорогу.

Аби перетворитися на помічника Святого Миколая, потрібно виконати 4 простих кроки: зареєструватись на сайті акції http://mykolaj.com.ua/, пройти один з коротких вишколів, що будуть відбуватися 25 листопада, а також 2 та 9 грудня в Центрі Шептицького за адресою: м. Львів, вул. Козельницька, 2а; спакувати подарунки на Фабриці Святого Миколая; ввечері 18 грудня рознести подарунки по домівках малечі.

Реєстрація волонтерів триватиме до 1 грудня 2017 року.

Також запрошують зголоситися волонтерів-водіїв, аби допомогти з перевезенням помічників і подарунків ввечері 18 грудня 2016 р.

Якщо ви не маєте можливості стати волонтером, але хочете долучитись до акції, можете допомогти Чудотворцю зібрати подарунки для 2500 дітей. Для цього просто зв’яжіться з організаторами акції та розмістіть коробку для збору подарунків (іграшок, канцелярського приладдя, солодощів, книг) в офісі вашої компанії.

Також усі охочі можуть залишити книги-подарунки з власної бібліотеки у доброму стані, або ж які придбали у книгарні спеціально для дітей з потребуючих родин (0-12р.) за такими адресами:

Книгарня «Є» – просп. Свободи 7

Видавництво «Свічадо», вул. Винниченка 22

Книгарня Старого Лева, пл. Ринок 12

вул. Стрийська, 106, у приміщенні складу-магазину

вул. Героїв УПА, 16, магазин «Книги-канцтовари» Львів

Бібліотека Львівського Інституту Менеджменту, вул. Ліська 16

Fest Lokal, вул. Старознесенська 24

«Миколай про тебе не забуде» — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові 2001 року молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Св. Миколая малюкам, котрі цього потребують. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

У 2016 році вдалося рознести подарунки для 2800 потребуючих дітей Львова, волонтерами акції стало близько 500 молодих людей, в тому числі 70 водіїв-волонтерів.

Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на Фабриці святого Миколая, розносять подарунки дітям, меценати – надають пожертви та подарунки для діток, партнерські організації та спільноти – організовують збір подарунків в навчальних закладах, релігійних громадах та ін., перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків, засоби масової інформації – надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу.

Додаткова інформація про акцію: www.mykolaj.com.ua.