У Львові обрали директора Будинку органної та камерної музики

Сьогодні, 8 листопада, відбулося засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Львівського будинку органної та камерної музики
     1622  

За підсумками засідання переможцем конкурсу одноголосно обрали Івана Остаповича.

 

«Івана Остаповича рекомендували чимало авторитетних культурних діячів України, думці яких я довіряю. Але маю і свою думку. Впродовж років спостерігала за проектами Івана – фестивалі, концерти, лекції. Він зумів піднести популярність до класики серед молодого покоління – слухачів і самих музикантів. Зумів показати: класика – це завжди цікаво і модно. Він ще молодий і має багато сил і натхнення, але вже дуже досвідчений і йде з командою однодумців. Нехай орган у Львові зазвучить з новою силою», – зазначила Марта Більська, журналіст, головний редактор журналу Lviv.ua, голова конкурсної комісії з конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора Львівського будинку органної та камерної музики.

Остапович Іван Іванович народився 11 травня 1988 року в Чернівецькій області. Диригент, композитор. Засновник камерного оркестру Collegium Musicum. Арт-директор «Бах Маратону 2015» та «Lviv Hindemith Fest 2015». Автор та ініціатор проекту-платформи «Collegium Musicum Lviv», в рамкам якого у Львові з 2012 р. відбуваються концерти та читання за участю молодих талановитих українських виконавців.

Закінчив Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка по класу фагота та класу композиції у викл. Б. Фроляк.

З 2013 по 2015 роки працював  другим диригентом Івано-Франківської обласної філармонії.

Лауреат першої премії всеукраїнського конкурсу диригентів у м. Херсон.

Виступав із Національним заслуженим симфонічним оркестром України, камерним оркестром Рівненської філармонії, камерним оркестром Тернопільської філармонії, Симфонічним оркестром INSO-Lviv,  камерним хором Cantus (м.Ужгород)

У 2013 р. був учасником режисерсько-драматургічної лабораторії в Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса.