У Галицькому районі Львова зрізали аварійні дерева

Дерева зрізали в дворику між будинками на вул. Костомарова, 18 та вул. Івана Франка, 53-55
     611  

У Галицькому районі міста Львова на вул. Костомарова, 18 та вул. Івана Франка, 53-55 зрізали аварійні дерева, які могли пошкодити житлові будинки і власність мешканців. Роботи провело ЛКП «Снопківське», згідно з відповідним актом, що його надала районна адміністрація, з висновком екологів, які проводили перевірку. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Мешканці будинку № 18 на вул. Костомарова звернулися у Галицьку районну адміністрацію з проханням зрізати дерева, які були у внутрішньому дворику. Ці насадження були великих розмірів, коріння їх розросталося, що могло спричинити руйнування фундаменту та стін будинку.

Звернення, яке отримала районна адміністрація, скерували у відділ комунального господарства адміністрації, де склали акт на обстеження та перевірку цих дерев екологами. Працівники екології, провівши відповідний огляд, зазначили, що ці дерева справді аварійні та можуть упасти на будинок, балкон або на машини, припарковані знизу, тобто можуть завдати шкоди мешканцям. Екологи і відділ комунального господарства склали акт на зрізку цих дерев і надали його нам. У суботу ми зрізали аварійні дерева, щоб уникнути неприємних ситуацій», – зазначив директор ЛКП «Снопківське» Михайло Бедзей.