За посаду керівника львівського управління транспорту змагатиметься лише один претендент

Оксана Николишин відкликала свою кандидатуру
   Марічка Курило   1128  

«Оксана Николишин сказала, що вона не буде брати участі. Залишається лише Віталій Пітула», – про це «Львівській газеті» розповіла керівниця управління персоналом ЛМР Оксана Блавацька.

За її словами, претендент спершу повинен пройти письмовий іспит. За його результатами конкурсна комісія вирішить, чи буде кандидат запрошений на співбесіду. Якщо кандидат набирає більше 50% правильних відповідей, він буде допущений до другого етапу конкурсу – співбесіди.

«Коли буде співбесіда і в якому форматі вона відбуватиметься, ми оголосимо після результатів письмового іспиту»,- розповіла Оксана Блавацька.

Конкурс на посаду керівника львівського міського управління транспорту розпочнеться цього четверга о 10:00. Нагадаємо, що відтоді, як у кінці лютого 2017 року звільнився Віктор Щир, львівське управління транспорту уже 9 місяців залишається без керівника.

Як писала раніше «Львівська газета», очолити львівське управління транспорту зголосилось лише двоє осіб, і ті – в останній день подачі документів, 27 жовтня.