Патрульна поліція Львова спростувала причетність до рейду на Кривій Липі

Тим самим правоохоронці заперечили слова військового комісара
     831  

Патрульна поліція не брала участі й нічого про цей рейд не знає. Про це в коментарі «Львівській газеті» повідомив старший інспектор відділу прес-служби патрульної поліції Львова Мар‘ян Шпитак.

«Наряд патрульної поліції на території Кривої Липи був. Але до військових комісарів вони жодного стосунку не мали. Вони мали свої окремі завдання. Заява військового комісара не відповідає дійсності. Ми взагалі не працюємо з комісаріатом у Львові щодо виявлення призовників, які ухиляються від служби. Жодних списків таких людей ми теж не маємо. Відповідно, повідомити про таку особу комісаріат просто не могли», – сказав у коментарі Мар’ян Шпитак.

Нагадаємо, як раніше писала «Львівська газета», сьогодні під час брифінгу у Львові військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко заявив, що військові не мають права перевіряти документи. Дії військових у п’ятницю пізно ввечері у провулку Крива Липа він пояснив тим, що нібито патрульна поліція під час проведення заходу «Мігрант» виявили в базі даних ухилянта і повідомила про це військових.

«Ці заходи проводились чотирма жінками-військовослужбовцями, які працювали на комп’ютері із програмою «Призов», представниками військового комісара і трьома представниками Нацполіції. Такі заходи проводяться у нас щоденно. Патрульна поліція має наші списки, вони затримують всіх порушників», – заявив військовий комісар.

Раніше речниця ГУ НП у Львівській області Світлана Добровольська також заперечила участь поліції у заходах військового комісаріату.