Уночі у Львові влаштували «облаву» на призовників

Сьогодні вночі військові влаштували облаву у проїзді Крива Липа, що в центрі Львова. Тут розташовано декілька популярних закладів
     1593  

За свідченнями очевидців, шукали хлопців призовного віку. У них перевіряли документи і відпускали лише тих, у кого був студентський з вказанням денної форми навчання. Частина військових намагалась прорватись у клуб Paredox.

Проведення акції “Львівській газеті” підтвердив керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони Олександр Поронюк.

«Місцеві органи влади відповідають за вручення повісток. Районні комісаріати формують плани щодо призову. Хлопці мають потрапити на призовні комісії, щоб можна було визначити чи вони можуть проходити службу за станом здоровя та іншими умовами. Повістки вручаються там, де є можливість: за місцем проживання, навчання, на робочому місці і, зокрема, у місцях відпочинку. Таким чином закон ми не порушуємо», – прокоментував Олександр Поронюк.

Скільки саме осіб доправили у військовий комісаріат за результатами нічного рейду, наразі невідомо.

Дуже схожа ситуація була в ніч на 28 жовтня поліція влаштувала облаву в Київському закладі “Jugendhub”, де проходив музичний захід, та затримала відвідувачів хабу, доправивши їх до відділку поліції та військкомату. У поліції заявляли, що затримали 17 осіб, у яких вилучили наркотичні засоби, виявлено 11 малолітніх та 32 особи, які ухиляються від призову на строкову службу.