Службовий собака Джанго викрив контрабандиста цигарок (фото)

Сьогодні 2 листопада, вночі у пункті пропуску «Смільниця – Кросценко» працівники митниці викрили спробу незаконного переміщення 327 пачок цигарок
     662  

Тютюнові вироби 28-річний мешканець Львівщини заховав у конструктивних порожнинах автомобіля «Volkswagen Golf V».

Під час перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». При усному опитуванні водій автомобіля заявив про відсутність у нього будь-яких предметів, які підлягають декларуванню, оподаткуванню або які заборонені чи обмежені до вивезення з митної території України.

Однак у працівників митниці виникли підозри щодо приховування від митного контролю товарів. До проведення поглибленого митного огляду було залучено службового собаку Джанго кінологічної команди митниці. Після того, як він своїми діями вказав на місця приховування, оглядова група з використанням технічних засобів митного контролю в ніші для запасного колеса, під задніми пасажирськими сидіннями, а також у правих і лівих задніх дверях виявила цигарки з фільтром різних торгових марок без акцизних марок України.

За цим фактом, за ознаками порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, складено протокол. Цигарки вилучено. Їхню вартість встановлять додатково. Справу скерують до суду.