Ветеранів АТО Львівщини запрошують до участі у проекті «Громада – це Я»

Ветеранів АТО з селищ і маленьких міст Львівщини запрошують взяти участь у проекті «Громада – це Я»
     921  

Мета проекту – навчити ветеранів АТО реалізовувати свої ідеї у проекти, корисні для громад, в яких вони живуть. Учасники проекту пройдуть декілька етапів, де їх вчитимуть соціальним, юридичним та психологічним аспектам реалізації проектів. Участь – безкоштовна.

Як розповідають організатори проекту, учасниками можуть стати 15 чоловіків і жінок, які брали участь в АТО і зараз проживають в селах та маленьких містах Львівської області. Кожен з них по завершенні проекту, маючи необхідні знання, зможе втілити їх на практиці. А також зможе вчити своїх побратимів з інших регіонів України.

Фахівці, залучені до проекту, надаватимуть супровід тим учасникам, які почнуть роботу над реалізацією своєї ідеї. Це буде супровід юриста, психолога, фахівця з соціальної роботи. Також залучатимуть партнерські організації, щоб допомогти учасникам проекту.

Проект також спрямований на психологічну та соціальну адаптацію ветеранів АТО і створення позитивного образу ветерана АТО.

Участь у проекті – безкоштовна. Реєстрація на участь – за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1hDguC68s5WOXRCdXsnoKxud_NeM4kFwEtWBJMOCVxXo/viewform?edit_requested=true . Учасникам з інших міст, які приїдуть до Львова на навчальні тренінги, оплачують проживання та харчування.

Проект реалізує Інститут психічного здоров’я Українського Католицького Університету та Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Керівник проекту – Ірина Королець, тел.: + 38 068-170-62-44, gromada.itis.me@gmail.com