На посаду керівника львівського управління транспорту є двоє претендентів

В управлінні персоналом кажуть, що обоє не зовсім відповідають вимогам вакансії
   Марічка Курило   1836  

Очолити львівське управління транспорту зголосилось лише двоє осіб, і ті – в останній день подачі документів, 27 жовтня. Конкурс тривав, нагадаємо, з 28 вересня.

«На сьогодні в нас є два кандидати для участі в конкурсі. Це – Николишин Оксана Михайлівна та Пітула Віталій Олександрович. Конкурсна комісія буде засідати, розгляне документи і прийме рішення щодо їхньої подальшої участі в процедурі конкурсу, тому що вони не зовсім відповідають тим вимогам, які зазначені в оголошенні», – розповіла «Львівській газеті» керівниця управління персоналом ЛМР Оксана Блавацька.

За словами чиновниці, в умовах конкурсу було прописано, що в кандидатів має бути профільна освіта «автомобілі та автомобільне господарство» та досвід керівництва колективом, який займається транспортом. Додаткова вимога – освіта у сфері державного управління, що передбачається законодавством. Однак в Оксани Николишин немає відповідної профільної освіти, а Віталію Пітулі бракує управлінського досвіду.

 

З власних джерел «Львівській газеті» стало відомо, що Віталій Пітула є випускником НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «міжнародна економіка» та Національного транспортного університету за спеціальністю «Організація перевезень та управління на автотранспорті». Оксана Николишин останні роки працює в «Укртелекомі». За освітою вона інженер в галузі електроніки та телекомунікації та менеджер-економіст. Обидві спеціальності здобула в НУ «Львівська політехніка».

Питання допуску обох кандидатів до конкурсу розглядатиме конкурсна комісія. Щоправда, коли саме вона засідатиме, наразі невідомо.

Сам конкурс матиме два етапи – письмовий іспит та співбесіда.

«Те, що взяти участь у конкурсі на посаду зголосилось лише два кандидати може свідчити, що нема фахівців у даній галузі, які були б готові взяти на себе таку відповідальність та обсяги роботи. Або про те, що кандидатам не підходять вимоги, які висуває міська рада. Хоча ніхто нам дуже і не телефонував. Два кандидати подали документи – і все», – пояснює Оксана Блавацька.

Як зазначають в управлінні персоналом, новий керівник львівського управління транспорту матиме оклад 5820 грн.

«Оскільки посада поєднує обов’язки заступника директора департаменту та начальника управління транспорту, вона передбачає оклад в районі 5820 грн, інші надбавки та преміювання», – розповіла «Львівській газеті» начальниця управління персоналом ЛМР Оксана Блавацька.

Нагадаємо, відтоді, як у кінці лютого 2017 року звільнився Віктор Щир, львівське управління транспорту уже 9 місяців залишається без керівника. У кінці вересня міська рада оголосила конкурс на нового керівника управління.