У Стрию поліцейські перевірять інформацію про травмування кота з пневматичної зброї

Стрийські поліцейські проводять перевірку за фактом жорстокого поводження з твариною
     609  

Як інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області, у Стрийський відділ поліції 24 жовтня надійшло повідомлення від 42-річного місцевого мешканця про те, що близько 08.30 двоє студентів одного з місцевих училищ, віком 17 та 18 років, пострілами з пневматичної зброї травмували його кота. За словами заявника, хлопці могли стріляти з території сусіднього домогосподарства, де саме тривають будівельні роботи.

За цим фактом поліцейські проводять перевірку, опитують учасників події та мешканців сусідніх будинків, а також вживають заходів для виявлення зброї, з якої, за словами заявника, було здійснено постріли. Вирішують питання правової кваліфікації події згідно ст.299 (жорстоке поводження з тваринами) КК України.

Того ж дня власниця домогосподарства, з якого могли здійснити постріли, звернулась у відділ поліції із заявою про те, що двоє чоловіків увірвались на її приватну територію та побили двох хлопців, котрі там перебували. На місце події виїжджали лікарі швидкої медичної допомоги та діагностували у хлопців забої тіла. За цим фактом також проводять перевірка.