У Львові на хабарі затримали військовослужбовця (фото)

Як встановили працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками Військової прокуратури Львівського гарнізону, підозрюваний вимагав від підлеглого десять тисяч гривень
     663  

Як інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області, факт вимагання та одержання неправомірної вигоди командиром розвідувального взводу батальйону однієї з військових частин Львівщини правоохоронці задокументували. Встановлено, що гроші, десять тисяч гривень, чоловік вимагав за нестворення перешкод для подальшого проходження військової служби підлеглим, якого звинувачував у самовільному залишенні військової частини.

20 жовтня під час отримання частини неправомірної вигоди командира було викрито та затримано у порядку ст.208 КПК України. Йому повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище). Суд обрав щодо нього міру запобіжного заходу – тримання під вартою, як альтернатива – застава в розмірі 48 тисяч гривень. Триває досудове розслідування.