При міськраді створять Дитячу дорадчу раду

Заявки прийматимуть з 1 до 20 листопада
 |    455  

Дитячу дорадчу раду при Львівській міській раді створюють з метою захисту прав та інтересів дітей, врахування їхньої думки та безпосереднього залучення дітей до ухвалення рішень в органах місцевого самоврядування, що їх стосуються. Відтак, на підставі Типового положення про Дитячу дорадчу раду при Львівській міській раді, затвердженого ухвалою сесії від 29.06.2017 № 2144, відділ «Служба у справах дітей» оголошує про створення Дитячої дорадчої ради при Львівській міській раді. Прийом заявок продовжено: він триватиме з 1 до 20 листопада 2017 року включно.

Дитяча дорадча рада, відповідно до покладених на неї завдань:

 1. Вносить пропозиції, спрямовані на поліпшення становища дітей у місті; бере участь в обговоренні і прийнятті рішень, які стосуються дітей; розглядає проекти відповідних нормативних документів та рішень, надає свої висновки і рекомендації, а також забезпечує врахування думки дітей у процесі їх виконання.
 2. Надає пропозиції, рекомендації щодо покращення якості та ефективності діяльності органів влади, які здійснюють захист прав та інтересів дітей, а також надання послуг дітям чи сім’ям із дітьми.
 3. Налагоджує взаємодію органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями з питань планування і проведення роботи з дітьми.
 4. Вивчає, аналізує і прогнозує процеси у дитячому середовищі.
 5. Бере участь в розробці галузевих програм, стратегій та пріоритетів розвитку міста.
 6. Бере участь в організації та проведенні громадських обговорень та слухань із залученням дітей.
 7. Бере участь в підготовці щорічної «Доповіді про становище дітей у м.Львові».
 8. Ініціює власні програми та проекти рішень, які стосуються дітей у місті.
 9. Систематично інформує громадськість, зокрема через засоби масової інформації, про становище дітей та захист прав дітей у місті.
 10. Організовує та проводить семінари, круглі столи, інші заходи з питань в межах її компетенції.
 11. У межах своїх повноважень розглядає звернення дітей та їх представників.
 12. Готує та оприлюднює на офіційному порталі Львівської міської ради у мережі інтернет http://city-adm.lviv.uaщорічні звіти про свою діяльність.

До складу Дитячої дорадчої ради можуть бути включені неповнолітні мешканці Львова віком до 18 років, які представляють різні категорії дітей у місті: учнівське самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів, учнівське самоврядування професійно-технічних навчальних закладів, представники вразливих груп дітей – з багатодітних та неповних сімей, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, представники дитячих громадських організацій тощо.

Одна організація може делегувати до складу Ради не більш ніж одного претендента.

Для участі в Дитячій дорадчій раді претенденти заповнюють електронну форму на сайті Львівської міської ради Претенденти, які не подали зазначений пакет документів або подали його не у повному обсязі, до участі у спільному засіданні не допускаються.

Адреса відділу «Служба у справах дітей» Львівської міської ради: 79006, м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 524, 523.