8 собак і кішка мріють про дім

Тваринки добрі, соціалізовані, дуже-дуже гарні й готові хоч зараз переїхати до своє нової домівки
     1695  

Приходьте знайомитися з красенями та красунями в ЛКП «Лев»: Львів, вул. Промислова, 56. ЛКП працюєо щодня без вихідних з
08. 00 до 20.00.

Моллі. Надзвичайно мила та лагідна собака з шоколадним носом та оливковими очима. Молоденька, соціалізована, добре гуляє на повідку. Любить людей та добре ладнатиме з іншими спокійними домашніми тваринами.

Мейбл. Молоденька кицька. Дуже красива та зворушлива. Надзвичайна муркотунка, ніжна та орієнтована на людей. Дуже потребує знайти люблячу родину.

Білка. Молода білява красуня. Лагідна, слухняна, дуже схожа на метиса лабрадора. Чемно гуляє на повідку та дає лапку. Мила і зворушлива собака-друг.

Шерлок. Молодий зворушливий та милий собака. Невеликого зросту, тож підійде на прилаштування у квартиру. Трішки лякливий, але любить контактувати з людьми, тож швидко адаптується до нової родини.

Димка. Сіра красуня, молоденька, віком до одного року. Лагідна, грайлива, соціалізована. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять дітей.

Поліна (Полінарія). На фото ця красуня – після нашого грумінгу, виглядає просто неймовірно. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять дітей. Слухняна та виважена собака-друг.

Фіпро. Красень, що дуже мило усміхається. Собака-друг та охоронець, добрий і відданий собака, що мріє про найвірнішу людину.

Конан. Чорнявий красень. Собака середнього віку, гавкучий та уважний. Любить людей, тож стане вірним другом та чудовим охоронцем.

Петунія. Ця красуня досі у нас. Вона добра, дружня соціалізована. А після грумінгу в ЛКП «Лев» виглядає ще й неймовірно красиво.

Фото Марти Сирко