Суд заарештував винуватицю харківської ДТП

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков
     754  

«Винуватиця затримана поліцією і арештована судом. Поліція проводить розслідування, вивчає, в тому числі, роль водія другої машини, що брала участь в ДТП, – за результатами якого, сподіваюся, суд прийме рішення адекватне до тяжкості скоєного кожним з них. Але горе шести сімей, сімей, постраждалих і поранених не спокутувати вже ніяким вироком! Гірко і боляче, що такі трагедії в Україні не рідкість і не виняток», – написав у себе на Facebook Арсен Аваков.

За словами міністра, пора завершити громадську дискусію з приводу різкого посилення заходів проти порушників на дорогах. Необхідно негайно, до кінця року, прийняти законодавчі акти, які знаходяться на розгляді в парламенті і уряді:

– Повсюдне застосування процедур автоматичної відеофіксації порушень і жорсткі штрафи;

– Радикальне посилення покарання за водіння автомобілів у нетверезому стані;

«Я прошу парламент в найближчі тижні дати МВС цей інструмент регулювання. Всі поправки і уточнення до чинних законів, що дозволяють реально радикально зупинити «війну на дорогах», вже внесені і узгоджені з профільним комітетом Верховної Ради», – написав Арсен Аваков.

Нагадаємо, як писала раніше «Львівська газета», шість осіб загинуло внаслідок страшної аварії у центрі Харкова. За кермом була 20-річна донька харківського бізнесмена Олена Зайцева.