ПриватБанк продовжив до кінця року QRуту акцію «Катаємо безкоштовно!»

Пасажири, які оплачуватимуть проїзд через Privat24 за допомогою QR-коду з картки Mastercard, отримуватимуть повернення коштів за другий куплений квиток
     780  

ПриватБанк продовжив акцію «Катаємо безкоштовно!» до 31.12.2017 р. Як повідомляє прес-служба фінансової установи, в акції можуть брати участь усі клієнти ПриватБанку – власники карток Mastercard. Учасником акції автоматично стає кожен пасажир, який оплатить проїзд в електротранспорті з картки Mastercard, відсканувавши стикер із зображеним QR-кодом (щонайменше двічі протягом одного дня). Повернення коштів за другий куплений квиток проводиться на картку Mastercard наступного дня. Протягом дня можна отримати тільки один безкоштовний проїзд (за умови купівлі квитка не менше двох разів). Подробиці акції «Катаємося безкоштовно» – на офіційній сторінці банку.  Клієнти можуть отримати детальну інформацію за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat.

Для оплати QR-кодом потрібно завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24 ПриватБанку та відсканувати зображення на стикерах, розміщених у салоні тролейбуса чи трамвая. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде «закомпостувати» у смартфоні та показати кондуктору або контролеру на вимогу.

Явже повідомлялось раніше, серед українських міст лідером з «оцифрування» міського транспорту залишається Львів, де з початку року е-квитками оплачено 269 тисяч поїздок. У Дніпрі з початку квітня продано 89 тисяч цифрових квитків на трамвай, також провідні місця в рейтингу smart city посідають Миколаїв (35 тис. квитків), Черкаси (12 тис.), Чернігів (11 тис.) і Суми (10,7 тис.).

Більше інформації про інновації ПриватБанку – на сайті та у соціальній мережі.