У Львові обшукують квартири активістів Автономного Опору

Сьогодні від ранку тривають обшуки в активістів Автономного опору у Львові
     2165  

Про це повідомила на своїй facebook-сторінці Анна Іванцик, журналіст сайту «Прометей», учасниця «Автономного опору». За її словами, з 7.10 ранку оперативники СБУ прийшли з обшуком до квартири в будинку на вул. Копистинського, 11-а, де проживають представники організації «Автономний опір».

За її словами, о 10-й ранку обшуки ще тривали, проте помешкання покинула оперативна група, яка виламала двері. Але натомість приїхали ще двоє людей, які проводили обшуки. Активісти «Автономного опору» на той момент перебували у квартирі.

Про обшуки повідомляють також на сторінці TACHANKA INFORM у Facebook.

«Сьогодні вранці до помешкань активістів організації лівих націоналістів «Автономний опір» Ярини Волошин, Максима Осадчука, Дениса Мацоли, а також, до соціального активіста Антона Парамбуля вдерлись працівники СБУ», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі Управління СБУ у Львівській області «Львівській газеті» поки що відмовилися коментувати ситуацію.

Зауважимо, днями активісти «Автономного опору» закликали львів’ян до участі в альтернативному Марші УПА 14 жовтня. Початок маршу анонсували на 18.00 біля пам’ятника Чорноволу.

«Коломойський, Порошенко, Фірташ, Льовочкин, Медведчук, Садовий – кожен з цих сучасних паразитів на тілі українського народу відмічає 14 жовтня на державному рівні і вважає, що це їхнє свято, але ми переконані, що це свято українського народу та наших героїв, які боролись проти будь-яких гнобителів за УКРАЇНУ БЕЗ ХОЛОПА ТА ПАНА! Ми не хочемо бачити огидні пики олігархів і запроданців з цими гаслами на вустах, ми воліємо бачити цих людей за гратами або на народному суді, де їм всім і місце.
ВИХОДЬ, 14 жовтня о 18-00 до пам’ятника Чорновола на Марш УПА під гаслом “ВОЛЯ НАРОДАМ! ВОЛЯ ЛЮДИНІ!” Ми скажемо владі та олігархам у вишиванках, що це не їхне свято і вони на нього жодного права не мають!» – закликали учасники «Автономного опору».