Перші пішли: звільнено директорів двох комунальних закладів облради

Директори двох комунальних закладів Львівської обласної ради, Любов Іваницька та Юрій Крамар, написали заяви на звільнення
     1088  

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради. Зокрема, 10 жовтня за угодою сторін звільнено директорку комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів «Оберіг» Любов Іваницьку.

Нагадаємо, в навчально-реабілітаційному центрі «Оберіг» (колишня школа-інтернат №102 на Пекарській) під час позапланової перевірки недорахувалися дітей під час навчального дня у п’ятницю, 22 вересня, а також зафіксували інші порушення. Після результатів перевірки на заклад чекало службове розслідування, результатів якого не дочекалась керівниця, пішовши з посади.

З 11 жовтня також за угодою сторін звільнено керівника ще одного комунального закладу Львівської обласної ради, який не пройшов депутаську перевірку, – «Львівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Марії Покрови» І-ІІІ ст. Юрія Крамара. Зазначимо, після незапланованої перевірки цього закладу працівників школи-інтернату запідозрили в розкраданні продуктів для дітей. За дорученням голови ЛОДА у закладі мала відбутись повна перевірка із залученням контролюючих органів. Її результатів директор на своїй посаді не дочекався.

Нагадаємо, у вересні Львівська обласна рада взялась за перевірку своїх комунальних закладів. За словами заступника голови ради Володимира Гірняка, робоча група облради з липня цього року проводить моніторинг роботи бюджетних установ області, щоб перевірити чи ефективно використовуються бюджетні кошти. До першого грудня планують перевірити усі 142 комунальні підприємства.

На початок  жовтня робоча група перевірила більше 50 закладів.

«Ми поділяємо їх на три категорії: заклади, які працюють добре і в яких, можливо, є незначні порушення; де є серйозні зловживання і матеріали перевірки будуть передані в правоохоронні органи; де неефективно використовуються бюджетні кошти чи об’єкти комунальної власності”, – розповів Володимир Гірняк.