Ivan NAVI про хімію, творчість і Марію Яремчук

  Ivan NAVI презентував кліп на пісню «Хімія». Шарму та пікантності новій роботі додала Марія Яремчук, яка також взяла участь в записі треку
   Ольга Телипська   5020  

У день прем’єри вона поділилась і своїми фантазіями: «Якби я була старшокласницею, я би написала Дідові Морозу, щоб загорнув мені Івана Наві і перев’язав червоною стрічечкою на Новий рік! Та і зараз, я б не проти. Ваня, ти ж бо такий хороший». Як відреагував на бажання Марії Ivan NAVI та про інші «хімічні» сполуки свого життя, співак розповів в ефірі Радіо FM Галичина.

37 годин зйомок і … «хімія» відбулась

Знаючи Марічку, я іншого і не міг очікувати. Вона мені дуже імпонує, як людина. І найголовніше, вона – професіонал своєї справи. Коли ми знімали кліп, а це 37 годин поспіль, якщо я спав дві години, то Марічка – годину. Скажу чесно, я вражений її витримкою. Я переживав, що Марічка, як деякі артисти чи моделі почне капризувати: «Це я не буду робити! Це я не хочу! А чому так довго?! А цього я їсти не буду!», то з нею такого не було. Марічка дуже душевна людина і професіонал. Вона до всього підходила креативно, усіх веселила, не давала спати. Було круто з нею працювати. І творчий тандем у нас вийшов, і «хімія» на знімальному майданчику все-таки відбулася.

Про страх перед  жінками

Не потрібно боятись красивих і сильних жінок! Чоловіки бояться підійти, бо думають, що вона «цаца» і не підпустить до себе. А насправді такі жінки хочуть ласки та кохання. Їм того чоловіки не дають, бо бояться,  і маємо сумну картину.

Про уроки хімії 

Я не «переварював» хімію у школі. Як сьогодні пам’ятаю, викладачка з хімії ставила мені одиниці і в дужках писала: «систематично». Я систематично отримував одиниці. Я не любив цей предмет, я любив музику, фізкультуру, і, на диво, любив алгебру.

Насправді шкільні роки я люблю, на відміну від студентських. Я практично інститут не відвідував через кастинги, конкурси, і тому з викладачами були напружені стосунки.

Про конфлікти

Я душевний хлопчина. Колись займався боксом і всі думають, що я «наривистий» і люблю битися. Але, насправді я стараюсь оминати конфліктні ситуації, згладжувати їх.

Про пташину мову та не тільки

Є в моєму арсеналі вже один трек, до якого я написав музику. Сподіваюсь, що запишемо дві версії: англо- і україномовну. Музика в мені сама зароджується. Для цього я використовую «пташину мову»: я собі щось наспівую і люди, які погано знають англійську мову, кажуть: «Чувак, це фірма! Такий глибокий текст!». А це всього лише набір англійських слів і лише моя мелодія. Я, звісно, шукатиму авторів, які зможуть написати хороший англомовний текст.

Про Стінга

Я фанатію від Стінга. І дуже шкодую, що не потрапив на його концерт, який нещодавно відбувся у Києві, бо у мене в цей час теж був концерт. Але вірю, що у Європі перетнемось.

Нова пісня раз на три місяці

Це не випадково: щоб про тебе не забули, треба постійно бути на слуху. Артисти першого ешелону можуть собі дозволити випускати хіт раз чи два рази в рік, бо їх і так знають. Я ж молодий артист і мені потрібно багато над чим працювати. Мені зараз дуже приємно коли кажуть: «Давай альбом, давай більше пісень,  ми чекаємо!». Але я усвідомлюю, що все має бути поступово і смачно, щоб «не переїдати». Щоб не було як в ресторані: прийшов голодний, наївся-наївся і вже більше нічого не хочеш. А все має бути смачненько.

Побажання  хлопцям

Не бійтесь цієї «хімії». Не  бійтесь, чуваки, відривати свої серця  для дівчат. До дівчат треба приходити з ніжністю і любов’ю, тоді все буде добре!