У четвер відбудеться відкриття ведмежого притулку «Домажир»

12 жовтня на Львівщині відбудеться урочисте відкриття ведмежого притулку «Домажир», який стане домівкою для двох десятків ведмедів.
     1062  

Фото: facebook.com/BearSanctuaryDomazhyr

Про це інформує Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Ведмежий притулок «Домажир» заснований за підтримки Міжнародного фонду «Чотири лапи». Це унікальний рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів. Притулок має на меті допомагати ведмедям, забираючи їх із готелів, ресторанів, пересувних зоопарків, цирків та притравлювальних станцій з метою проходження реабілітації та відновлення природного балансу цих тварин.

Читайте також: Нова домівка для Потапа і Христі

У ведмежому притулку «Домажир» умови утримання тварин максимально наближені до природних і відповідають фізіологічним і поведінковим потребам тварин. Тут все облаштовано так, щоб тварина почувала себе комфортно: є місце для купання, барліг для відпочинку та спеціальні іграшки для розвитку чотирилапих. Кожен ведмідь має свій особистий вольєр площею 1 тис. квадратних метрів.

Зараз у притулку перебувають 5 ведмедів. Зокрема, нещодавно з Житомирщини сюди приїхали двоє нових мешканців – Настя і Бодя.

Поміж вольєрами збудовані спеціальні туристичні доріжки і всі охочі матимуть змогу поспостерігати за тим, як живуть бурі ведмеді у живій природі.