Strans – національна мережа магазинів TIR-запчастин для всіх видів техніки

Великий магазин для великих рішень.
     6762  

Зламався автомобіль, планова заміна деталей, просто покупка аксесуарів – що б це не було, це займає чимало часу і завдає чимало незручностей. Особливо якщо необхідно купити запчастини до вантажівок. Адже зазвичай потрібно паралельно шукати автодеталі, відповідну СТО. А як здорово було б, якби для автолюбителів існували власні супермаркети! Тільки уявіть, що є місце, в якому ви можете не лише придбати необхідну деталь для вантажівки, а й встановити її, отримати додаткові послуги (наприклад, заправити AdBlue, вибрати килимки для своєї машини, купити хороший склоочисник). Вам не потрібно більше витрачати час і нерви на пошуки, можете просто зайнятися особистими справами. Безумовно, це преамбула тільки до однієї фрази: такий магазин вже є. Точніше – це найбільша мережа магазинів автозапчастин в Україні.

Саме так, далі мова піде про Strans. Сьогодні це один із найбільших постачальників і дистриб’юторів деталей для вантажних автомобілів. Кількість торговельних площ налічує вже понад 17 точок. При цьому це дійсно великі магазини з величезним асортиментом автозапчастин різних марок і виробників. Крім того, в компанії є свої сервісні центри, кур’єрська доставка, заправка AdBlue і багато інших пропозицій для покупців.

Звичайно, нас більше цікавить якість послуг, які тут надають. Як відомо, вона залежить від принципів, якими керується компанія, а також професіоналізму її співробітників. Усе це відображається на загальному ставленні до клієнта, його потреб. В умовах вільного ринку і конкуренції саме це часто є визначальним фактором, яким керуються люди у виборі магазину, в якому вони купуватимуть комплектуючі для ремонту.

Сьогодні нам не потрібні базарні торговці та зазивали. Нам потрібні професіонали. І ось тут в Естранс є своя «фішка». Компанія має власну «академію», де проходить підготовку кожен її співробітник. Тільки пройшовши повне навчання й отримавши відповідний диплом, кандидат може приступити до роботи й обслуговування покупців. Тому всі менеджери, продавці-консультанти цієї мережі добре знають не тільки асортимент, а й особливості роботи, специфіку тих чи інших елементів автомобіля. А це, варто сказати, непросте завдання, бо асортимент просто величезний (понад 50 000 одиниць!). Тому, хоч тут і без проблем можна придбати будь-які запчастини до вантажівок, але вибрати їх без спеціальних знань дійсно важко.

Не будемо зупинятися на тому, що компанія – офіційний дистриб’ютор багатьох виробників автозапчастин. Це, безумовно, плюс, бо гарантує, що ви купите оригінал, а не підробку або контрафакт. Також цей фактор із позиції клієнта позитивно позначається на політиці ціноутворення, оскільки вартість продуктів встановлюється безпосередньо виробником. Приділимо краще додаткову увагу бонусам, які можуть, крім усього іншого, отримати клієнти. Необхідність купувати автозапчастини для ремонту – вже сама по собі гнітюча і витратна справа, тому підприємство робить усе, щоб скрасити ці неприємні моменти. Воно постійно проводить різноманітні акції та заходи для клієнтів, пропонує додаткові знижки. Загалом робить усе можливе, щоб покупець залишився задоволений і щасливий.

Нехай ваш транспорт ніколи не ламається, і легкої вам дороги!