Картина на полотні: друк будь-яких зображень під замовлення

Красива картина – доречний подарунок, якому завжди знайдеться застосування.
     1767  

Якщо полотно виглядає привабливо, його із задоволенням розмістять в одній з кімнат у будинку або над столом у робочому кабінеті. Перед тим, як подарувати репродукцію відомого твору з найближчого сувенірного кіоску, варто подумати: а чи потрібна людині дешева копія в пластмасовій рамці? Можливо, краще купити картину, виготовлену на замовлення. Такий подарунок виявиться оригінальним рішенням, який не соромно вручити на день народження, ювілей, весілля або річницю спільного життя. Замовити таку роботу можна в інтернет-магазині «Арт-Холст».

Ексклюзивні картини на полотнах під замовлення

В інтернет-магазині art-holst.com.ua можна замовити виготовлення картини, зображення якої буде нанесено на полотно за допомогою цифрового друку. Завдяки використанню цієї технології можна максимально точно передати всі деталі. Де взяти відповідне зображення? Вибір надзвичайно великий. Можна запропонувати фото з особистого архіву або вподобану картинку, а також обрати зображення з великого каталогу інтернет-магазину.

Усі замовлення виготовляють швидко, але попри це, якість готових робіт завжди залишається високою. Оформити замовлення на виготовлення картини можуть клієнти з різних міст України. Після отримання заявки та вибору відповідного способу оплати готову репродукцію відправляють адресату.

Якщо виникнуть запитання, співробітники інтернет-магазину завжди готові допомогти кожному замовнику. Усі необхідні консультації здійснюють у телефонному режимі.

Картини за ескізами клієнтів: втілення будь-яких творчих ідей

Клієнт має можливість самостійно вибрати кольорову гамму майбутнього полотна. Картина може бути виконана в яскравих тонах, чорно-білою або виготовлена як сепія. Її розмір і форму також визначає покупець. Часто надходять замовлення на виготовлення картин, які складаються з декількох модулів. Їх може бути два, три, чотири або більше.

Для друку зображень на полотнах застосовують спеціальні пігментні біочорнила, які вирізняються підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень і яскравістю відтінків.

Усі картини натягують на підрамники, які дозволяють полотнам утримувати форму. З їх допомогою зручно кріпити готове зображення на стіну. Процес натягування картини на підрамник буває різним: під багет і галерейним. Співробітники інтернет-магазину завжди радять клієнтам, що обрати, з урахуванням важливих нюансів.