У Львові просять більше грошей для шкіл та садків

Дофінансування вимагають зокрема для матеріально-технічного забезпечення, ремонтів, миючих засобів, освітлення та меблів.
     668  

http://p-p.com.ua

Лист-прохання до міських депутатів Львова скерували активісти ГО «Батьківська Рада Львівщини». Вони вважають, що після того, як управління освіти прийняло наказ  «Про заборону обігу готівкових коштів та забезпечення заходів щодо запобігання корупції у навчальних закладах м.Львова», школам знадобиться більше грошей із міського бюджету.

«Шановні депутати Львівської міської ради! Батьківська громада Львова щиро сподівається на ваше розуміння та підтримку», – звертаються активісти.

 

 

Своє прохання аргументують тим, що у серпні брали участь у перевірці шкіл на готовність до навчального року. Відтак зробили висновки, що заклади дуже потребують оновлення.

“Ми не просимо конкретних сум, для цього є фахівці. Поки що відповіді не отримали, згідно закону міська рада повинна нам відповісти протягом місяця”, – розповіла “Львівській газеті” представниця “БРЛ” Галина Мельник.

«Батьківська Рада Львівщини» вважає, що така ситуація пов’язана із низьким фінансуванням. Тому батьки були змушені багато років поспіль за власні кошти покращувати стан шкіл.

Крім побутових потреб, батьківська громада просить забезпечити в освітніх закладах охорону. А також збільшити бюджет на харчування учнів-пільговиків 1-4 класів.

До речі, активісти наголосили, що управління освіти може переглянути доцільність дофінансування приватних шкіл та садків, оскільки в пріоритеті повинні бути комунальні заклади, на які й так бракує грошей.