Через 820 пачок цигарок українець втратив престижну автівку

Громадянин України намагався приховати 820 пачок курива у спеціально виготовленому сховищі автомобіля «Renault Velsatis».
     650  

Як повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області, сьогодні, 3 жовтня, громадянин України 1992 року народження, мешканець Львівщини, прямував з України до Республіки Польщі через митний пост «Рава-Руська» як водій автомобіля. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час візуального огляду транспортного засобу у працівників митниці виникла підозра про наявність в ньому товарів, прихованих від митного контролю або товарів, заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон.

Автомобіль скерували для проведення поглибленого огляду. Там у спеціально виготовленому сховищі в лонжероні під панеллю приборів автомобіля виявили 820 пачок цигарок із фільтром без акцизних марок виробництва Республіки Білорусь.

Отже, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів, та з використанням спеціально виготовленого сховку. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч. 1 ст.483 Митного кодексу України. Цигарки й автомобіль вилучено. Справу скерують до суду.