Синоптики розповіли, якою буде погода у Львові в жовтні

Жовтень – календарна середина осені. Тому, кажуть синоптики, поступове похолодання і мінлива погода для цього місяця є нормою.
     18784  

https://tvi.ua

«Уже завтра, 3 жовтня, ми очікуємо зміни погоди. Після сухого та комфортного періоду Львівщиною пройдуть атмосферні фронти, що спричинить короткочасні дощі, – розповіли «Львівській газеті» у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.

Вітер зміниться із південно-східного на поривчастий південний. Вночі збережуться заморозки. Денна температура сягатиме +16 ° С, та вже до вечора скрізь пройдуть короткочасні дощі.

У середу, 4 жовтня, буде хмарно з проясненнями. Вночі дощитиме по всій території, а вдень – місцями.

«Хоч температура збережеться більш-менш однакова, та поривчастий вітер спричинить не дуже комфортну погоду», – поділилися синоптики.

Однак вже у четвер, 5 жовтня, стовпчики термометра сягнуть 13-18 ° С. Вітер зміниться на південно-західний і принесе нам трішки тепла. Хоч і триватиме це недовго,  бо вже ближче до кінця першої декади жовтня знову похолодає.

А сильні дощі нагрянуть на Львівщину десь у середині місяця. Так само, як й істотне осіннє зниження температури.

Прогнозують синоптики заморозки, тумани, сильніші пориви вітру. Однак запевняють, що такі погодні умови є нормальними осінніми явищами.

До слова, найхолоднішим за останні роки був жовтень 2010. Тоді зафіксували середньомісячну температуру 5,6 °С. Найтепліше ж було у 2013 – аж 10,1 °С. Нормою для середини осені вважають 8,1 ° С.