13-15 жовтня Львів запрошує на Свято шоколаду

Національне свято шоколаду – це всеукраїнська подія, яка збирає найкращі солодкі бренди та виробників шоколаду ручної роботи України
     39130  

Під час ХІ Свята шоколаду найкращі виробники шоколаду України вже традиційно представляють свою найсмачнішу продукцію. Крім того, кожен гість отримає змогу спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати «шоколадні» сувеніри та взяти участь у різноманітних майстер-класах від шоколатьє.

На відвідувачів Національного свята Шоколаду цьогоріч очікує традиційний Шоколадний ярмарок, майстер-класи від професійних шоколатьє та створення шоколадних скульптур для Шоколадного міста. Крім цього, кожен охочий зможе власноруч виготовити свою шоколадну свічку разом із майстрами Львівської свічкової мануфактури. Для маленьких відвідувачів шоколадного фестивалю працюватиме «Дитяча шоколадна країна». Також гостей свята вражають «шоколадними» мистецькими інсталяціями: 5-метровим шоколадним млином, гігантською 9-метровою шоколадною коробкою цукерок. Розважатиме на Святі маленьких гостей 3-метровий шоколадний ведмідь.

Традиційно в рамках Національного свята шоколаду відбудеться чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер». До участі запрошують усіх, хто впевнений у своїх кулінарних здібностях і знає, як зробити десерт, який здивує смаком та неодмінно сподобається вибагливому журі.

Подія уFacebook: facebook.com/LvivChocolateFestival