Завтра в центрі Львова ситуативно призупинятимуть рух транспорту

Вулицями міста відбудеться карнавальна хода в межах фестивалю «Золотий Лев»
     860  

Завтра, 30 вересня, у Львові розпочинається Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці – 2017». У межах заходу відбудеться карнавальна хода за участю театрів України, Польщі, Чехії, Португалії. У зв’язку з цим буде призупинення руху транспорту до 5 хвилин у період від 17.00 до 18.00 за маршрутом ходи.

Призупинення руху транспорту буде за таким маршрутом: вул. Університетська, 1 (площа перед ЛНУ імені Івана Франка) – вул. Листопадового Чину – пл. Генерала Г. Григоренка – вул. Академіка В.Гнатюка – просп. Свободи (непарна сторона) – пл. А Міцкевича – просп. Свободи (парна сторона) – площа перед Львівським національним академічним театром опера та балету ім. С.Крушельницької.

Нагадаємо, цього року фестиваль «Золотий Лев на вулиці-2017» відбудеться з 30 вересня по 3 жовтня. У 2017 році фестиваль відбуватиметься на окремих локаційних майданчиках (площах) Львова. Зокрема, вистави покажуть у трамвайному депо, у дворику львівської Ратуші, на спортивному майданчику Банківського інституту по вул. Січових Стрільців, 11, на площі перед Львівською оперою та на площі Ринок. Вистави, які відбуватимуться на закритих майданчиках, будуть платними.

Читайте також: В суботу у Львові розпочнеться Фестиваль «Золотий Лев». Програма