На Львівщині стартує польсько-український літературний фестиваль

З 26 вересня до 1 жовтня у Львові відбуватиметься польсько-український літературний фестиваль XXVII Międzynarodowa Galicyjska Jesien Literacka «Польща – Україна – окрилені разом».
     880  

У межах фестивалю відбудеться конкурс молодих поетів – «Галицька Осінь». Відбірковий етап передбачає пошук молодих поетів серед учнівської та студентської молоді у Стрийському районі Львівської області, містах Львів та Івано-Франківськ. На основі конкурсного відбору оберуть найкращі поетичні твори. Мова конкурсу – українська, польська.

Основний етап передбачає проведення літературних зустрічей у Стрийському районі, Львові та Івано-Франківську в народних домах, навчальних закладах учнів і студентів із відомими поетами з Польщі й України та з молодими поетами – учасниками відбіркового туру. За підсумками фестивалю видадуть альманах з віршами всіх учасників і розповсюдять його по бібліотеках і навчальних закладах.

Під час української частини XXVII Międzynarodowej Galicyjskiej Jesieni Literackiej проведуть круглий стіл «Шляхами Митців Стрийщини – Корнелія Макушинського, Богдана Веселовського» у районному Народному домі м. Стрия, також заплановано відкриття українсько-польської виставки книжкової графіки  Артура Грабовського (Польща) і Романа Білявського (Україна) у Львівському музей етнографії та художнього промислу, поетично-музичні зустрічі українських і польських поетів та музикантів Центрі польської культури та європейського діалогу в м. Івано-Франківську, Львівському міському палаці культури ім. Гната Хоткевича, участь у радіо та телепрограмах, екскурсії Львовом, відвідання музеїв Львівщини та Івано-Франківщини.

Відкриття та закриття фестивалю відбудеться в Палаці Потоцьких у Львові. Друга частина фестивалю – з 02.10 по 08.10.2017 року – в Республіці Польща.