З 27 вересня відкриють дорогу від перехрестя вулиць Личаківська-Мечнікова до вулиці Круп’ярської

Тривають завершальні роботи на перетині вул. Круп’ярської і Личаківської
     1132  

Джерело: google.com.ua/maps

Із 27 вересня автомобілі зможуть рухатися від перехрестя вулиць Личаківська – Мечнікова на вул. Круп’ярську. Про це інформує прес-служба ЛКП «Львіавтодор».

Як повідомили у «Львівавтодорі», станом на 25 вересня на ділянці дороги від перехрестя вулиць Личаківська-Мечнікова до вул. Богдана Котика вже проклали 330 метрів колектора, залишилося ще приблизно 40 метрів. Проведено 600 м водопроводу (по 300 м з обох боків дороги) з підключенням до житлових будинків. Також зроблено 300 м кв. тротуару і 300 м колії. Для відкриття руху автомобілів на цій ділянці дороги ще необхідно завершити роботи з влаштування колектора, дорожнього полотна і замощення тротуарів. Також на вул. Б. Котика переключать наявні колектори у новозбудований.

Після цього розпочнуть роботи на наступній ділянці дороги, від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

Читайте такожУ жовтні відкриють перехрестя Личаківська – Мечникова

Нагадаємо, 25 березня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Триватимуть роботи 8 місяців. Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут проведуть капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі, а також ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора.

Реконструкцію вулиці здійснюють у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б.Котика. І третій етап – від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

У серпні завершили роботи на перехресті вул. Личаківської і Мечникова. Тут замінили 30 м колектора, замостили тротуари, виклали бруківку та встановили 8 опор контактної мережі. З 18 вересня тут уже курсує трамвай.