Волонтери передадуть у львівські лікарні великий вантаж допомоги з Австрії та Німеччини

Завтра, 26 вересня, волонтери «Народної самооборони» Львівщини розпочнуть передачу у медзаклади Львова чергової великої партії допомоги, які доставили з Австрії та Німеччини. Це 100 ліжок, 90 тумб, 10 ліжок-каталок та 50 матраців.
     744  

Як повідомив керівник «Народної самооборони» Львівщини Валерій Веремчук, вантаж буде розподілено між дев’ятьма лікарнями міста.

«Наприклад, пологове відділення комунальної 3-ї міська клінічна лікарня отримає 24 ліжка та 50 тумбочок, 8-ма міська клінічна лікарня – 39 ліжок, 20 матраців і 5 каталок. У львівський «Охматдит» доставимо 35 тумбочок, а у Львівський обласний клінічний кардіологічний центр – 21 ліжко», – розповів він.

Окрім того, у переліку лікарень – Львівська міська дитяча лікарня, Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи, комунальна Львівська міська лікарня-хоспіс, Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (дитячий хоспіс).

«Такий черговий великий вантаж для покращення умов у лікарнях міста став можливий нашій  Гуманітарній програмі медичного забезпечення Міжнародного допомогового Комітету, до якої долучаються меценати з різних країн Європи. За цей вантаж хочемо висловити велику подяку австрійському благодійнику  Отмару Гірцеру та Університетській лікарні міста Грац, отцю Миколі Біскупу та Єві Єкубець-Блаєр. Допомога із Німеччини – це вже традиційно заслуга нашого друга і партнера Вольфгана Понто та його фонду «HOPE»», – додав Валерій Веремчук.