У Львові позмагалися у вуличному спорті й отримали смартфони від Samsung та COMFY

Цими вихідними у Львові відбулося справжнє свято здорового способу життя
     803  

SteelWorkoutShow зібрало кілька сотень мешканців і гостей міста, охочих позмагатися у вуличному спорті та отримати цінні ґаджети у подарунок, щоб планувати і контролювати тренування. Організатори – мережа техніки та електроніки COMFY і компанія «SamsungElectronics Україна».

Шоу розпочалося з показових виступів національної збірної зі streetworkout. Опісля – на присутніх очікували відкрите змагання, цікаві конкурси та безкоштовний майстер-клас від голови організації воркауту в Україні Дениса Мініна. Тренер провів відкрите тренування для охочих і розповів, як правильно займатися спортом у вуличних умовах.

Мета SteelWorkoutShow – популяризувати здоровий спосіб життя, демонструючи наочний приклад «вуличних» спортсменів зі світовими іменами. Тож участь у змаганні міг взяти кожен охочий, незалежно від фізичного стану чи віку. Батли відбувалися в двох різних номінаціях – серед дівчат і серед хлопців.

«Ми популяризуємо спорт у будь-якому його прояві, – розповідає Денис Мінін. – До прикладу, воркаут, тобто тренування чи вуличний спорт, – це найбільш доступний і масовий вид спорту. І якщо деінде треба бути професіоналом, щоб виступати, то тут – не треба. Взяти участь може будь-який мешканець України. Люди складають норматив і виграють призи. Сьогодні цей вид спорту дуже популярний, бо він безкоштовний і доступний, адже в Україні панує фітнес-індустрія. Люди слідкують за своїм здоров’ям, і це справді круто».

Аби виграти смартфони з металевим корпусом Samsung J7, учасники мали якнайшвидше скласти норматив СТАН – спортивний тест активності нації. Так, чоловічий норматив охоплював підтягування (10 разів), відтискання від підлоги (15 разів), відтискання на брусах (20 разів), бурпі (10 разів) і прес (підняття ніг до перекладини 20 разів). Перемогу та новенький смартфон отримав Владислав Шаповалов, що вклався в 1,06 хв.

Натомість жіночий норматив охоплював висіння на перекладині (15 с), відтискання від підлоги (10 разів), стільчик (30 с), бурпі (10 разів) та прес (підняття колін до плечей 15 разів). Аби здобути пальму першості, учасниці Людмилі Журавській знадобилось усього 1,44 хв.

Ще 1 подарунок від організаторів – фітнес-браслет СharmBlue – отримала львівська студентка за найтриваліше виконання вправи «стільчик».Та родзинкою заходу став виступ 7-річної дівчинки, яка встановила у Львові новий світовий рекорд із силового підйому перевороту у своїй віковій категорії, – 80 разів. Попередній рекорд – 34 рази.

Як додають організатори, Львів – це перше місто в межах туру Україною, де довелося припинити реєстрацію завчасно через надмірну кількість охочих позмагатися. Загалом зголосилося понад 200 хлопців та дівчат.

«У Львові найбільше вразило те, що це перше місто, у якому ллє дощ із неймовірною силою, а люди не розходяться! Мешканці цього чудового міста – відкриті, позитивні, товариські. Я в захопленні! А ще Львів – це перше місто, у якому ми завчасно закрили реєстрацію, ввівши обмеження, тому що в нас ліміт часу і ми просто не встигаємо всіх оцінити», – зазначив Денис Мінін.

SteelWorkoutShow – це тур містами України, який, окрім Львова, цьогоріч охопив також Дніпро, Харків, Київ та Одесу.