Піккардійській терції – 25. Соцмережі привітали улюблений гурт масштабним флешмобом

24 вересня 25 років тому відбувся перший публічний виступ «Терції».
     1619  

«Цей день і вважаємо своїм днем народження. Від цього дня і ведемо свій творчо-сценічний відлік.
Дякуємо всім, хто цю чверть століття був з нами!!!» – зазначили «пікаардійці» на своїй facebook-сторінці.

Святкувати ювілей на сцені гурт розпочне вже за тиждень – у суботу, 30 вересня, в Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві відбудеться концерт з нагоди 25-річчя.

А тим часом користувачі соцмереж вітають улюблений гурт масштабним флешмобом, який започаткувала журналістка та промоменеджер «Терції» Галина Гузьо. «Ставте собі на стіну лінк на вашу улюблену пісню з репертуару «Терції», передавайте естафету трьом друзям і додавайте своє словесне привітання та хештег #Терція25», – закликала вона.

Користувачі соцмережі радо підхопили таку ініціативу. До флешмобу долучилися депутати, урядовці, журналісти та сотні користувачів Facebook.

«Вони вчора подорослішали на рік, але їхня музика була дорослою від самого початку. Зараз вже є чимало команд, які співають у подібному стилі, але диригентська паличка в задаванні тону далі у їхніх руках. Піккардійська терція, з уродинами! Нехай ваш трамвай ще довго їздить просторами музики без ремонту!» – написала народний депутат України Оксана Юринець.

«Як швидко час летить…
«Терції» уже двадцять п’ять.
І рука мимоволі тягнеться до чарки – випити за хороших людей, з якими було так добре в часи буремної молодості.
З ювілеєм, чуваки!» – зазначив головний редактор видання «Лівий Берег» Олег Базар.

 

«Вітаю своїх друзів, легендарний гурт #Піккардійськатерція з 25 річчям творчої діяльності!!! Бажаю творчого неспокою і гарних пісень ще, як мінімум, на 25 років!!!» – привітав колег співак Павло Табаков.

 

 

«За цей час вони підкорили своїми голосами не тільки Україну, а й весь світ. Вони співають 12 мовами і прославляють рідну країну. До речі, перший фестиваль у якому взяв участь гурт, відбувся в Донецьку. Переконаний, колись вони знову там заспівають, а я послухаю», – написав народний депутат, лідер Радикальної партії України Олег Ляшко.

 

«А давайте день народження Піккардійської терції дооовго святкувати!
Я дуже щаслива, що хлопці в нас є як найзнаковіший львівський колектив ось уже 25 років!
А я люблю їхні пісні, їхні голоси, їхню чесну позицію як громадян і як творчих особистостей. В них нема снобізму, вони мають багато любові до людей! Вони дуже рідні! Многая літа!!!! На многії пісні!!!» – привітала гурт головна редакторка Видавництва Старого Лева Мар’яна Савка.

 


Сотні інших вітань ви можете знайти у Facebook за хештегом #Терція25