Експерт із питань перехідного правосуддя Філіп Вінер прочитає лекцію в УКУ

У рамках проекту «Перехідне правосуддя та примирення в Україні» Школа права УКУ розпочинає серію тематичних відкритих лекцій
     1428  

Першим спікером проекту стане Філіп Вінер, міжнародний експерт із питань перехідного правосуддя. 28 вересня він прочитає відкриту лекцію «Механіка реформування правової системи у перехідний період».

Усіх охочих запрошують 28 вересня о 17.00 до Центру Митрополита Андрея Шептицького (м. Львів, вул. Козельницька, 2а, конференц-зал (127)). Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://bit.ly/2w8pwIs.

Мова заходу – англійська.

Довідка. Філіп Вінер був прокурором міжнародного трибуналу з колишньої Югославії (2001-2007), міжнародним суддею воєнної палати суду Боснії та Герцеговини (2008-2012), керівником юридичного департаменту надзвичайних палат у судах Камбоджі (з 2014 до сьогодні).

«Перехідне правосуддя та примирення в Україні» – проект Школи права Українського Католицького Університету. У рамках проекту передбачена серія публічних лекцій від провідних вітчизняних та іноземних експертів з питань перехідного правосуддя.