Перевізники хочуть підвищити тариф у львівських маршрутках

7 гривень – саме таку суму за проїзд у маршрутках вони вважають виправданою. Або ж просять міську раду відшкодовувати їм збитки.
     1302  

Асоціація перевізників у Львівській області оприлюднила звернення, у якому наполягє звернути увагу на їхню проблему. Зокрема наголошують на тому, що ,через велику кількість пільговиків, тариф 4 гривні є нерентабельним. Економічно обґрунтованим же вважають суму 6,8 грн.

«Залишаючи для пасажирів тариф незмінним на рівні 4,00 гривень, міська рада як замовник перевезень зобов’язана згідно із Законом України виплатити перевізникам різницю (6,80-4,00). Це 2,80 гривні за кожного перевезеного пасажира», – йдеться у повідомленні.

Тим часом у Львівській міській раді проти підвищення тарифу до 7 гривень. Однак погоджуються, що проблема в першу чергу через пільговиків. Тому, ймовірно, подумують про певні обмеження.

“Ми можемо піти шляхом Львівської ОДА, коли пенсіонери почали платити 50% вартості проїзду. Це не є остаточний варіант. Поки що ми думаємо, як зробити краще. Однак цю проблему держава кинула на місцеві бюджети, а такої кількості категорій пільговиків ( їх 24) економіка не витримує”, – пояснив “Львівській газеті” заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

В Асоціації перевізників погрожують, якщо їх не почують, у місті може трапитися транспортний колапс. Тим більше, що попереду зима.

Нагадаємо, востаннє вартість проїзду у Львові піднімали у травні 2015 року. Тоді вона зросла до 4 грн.